Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- 원주민 공포만화Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 3.0
Ranking of KingsRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5