Movies
Ratings
122
Crazy RomanceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 1.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0