Movies
Ratings
292
ScarfaceRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Last LaughRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5