Titles you rated
Four BrothersRated ★ 3.0
For a Few Dollars MoreRated ★ 4.0
The Pale Blue EyeRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Ride AlongRated ★ 3.0
Murder MysteryRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Cowboys & AliensRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5