Series
Ratings
270- WORKING!!Rated ★ 3.5
- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 4.5- The Future DiaryRated ★ 4.5
- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.5
Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.5- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 2.5- TorikoRated ★ 1.5
Sgt. FrogRated ★ 2.0- Magical DoReMiRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 1.0
Fruits BasketRated ★ 2.0- Black ButlerRated ★ 1.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0