Series
Ratings
114
Attack on TitanRated ★ 4.5- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0