Series
Ratings
70
BOYS PLANETRated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0- 신들린 연애Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 1.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
Delicious in DungeonRated ★ 2.0