Movies
Ratings
521
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 1.5
A Haunting in VeniceRated ★ 2.0
Ghost StationRated ★ 1.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5