Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0