Series
Ratings
10- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.0