Titles you rated
3670Rated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
CallRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 0.5
13 Going on 30Rated ★ 4.5- The ScamRated ★ 3.5