Movies
Ratings
211
ZootopiaRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 0.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 0.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.5