Titles you rated
WickedRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5