Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Hell's Kitchen: The American DreamRated ★ 3.5
Hell's Kitchen: Battle of the AgesRated ★ 4.0
Hell's Kitchen: Head Chefs OnlyRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 10Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0