Titles you rated
ReturnRated ★ 4.0
Late SpringRated ★ 4.0
The HoleRated ★ 4.0
Fifty Shades FreedRated ★ 3.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 4.0
Paris Can WaitRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
One-LineRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 5.0
A DayRated ★ 3.5
To Each His OwnRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0