Movies
Ratings
529
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
GreenlandRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.0
21Rated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
Memoirs of a MurdererRated ★ 3.0
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 1.0
PolarRated ★ 3.0- Paul, Apostle of ChristRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
42Rated ★ 3.5
The Turin HorseRated ★ 5.0
Leave No TraceRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0