Movies
Ratings
37
New Police StoryRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
EraserRated ★ 3.0
Training DayRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 3.0
Last Hero in ChinaRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 3.0
The FacultyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0