Titles you rated
Another YearRated ★ 3.5
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Paris, je t'aimeRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
My Blueberry NightsRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Love NowRated ★ 3.0
AlfieRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
HandphoneRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5