Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.5
MoxieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Gray MattersRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0- Luxury StaycationRated ★ 1.0
- I’m Here To See The HouseRated ★ 3.0
- My Annoying MotherRated ★ 3.5