Titles you rated
- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Prison PrincessRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Reflection of YouRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Our MovieRated ★ 4.0- Korea's Next Top Model Season 3Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- Mother and MomRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 5.0
Hacks Season 3Rated ★ 3.5
Hacks Season 2Rated ★ 3.5
Hacks Season 1Rated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 3.5