Movies
Ratings
47
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Love and Other DisastersRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0