Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Perfect FamilyRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0