Series
Ratings
51
Bloody MondayRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0- The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5