Titles you rated
NopeRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
The Social DilemmaRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0