Movies
Ratings
613
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.0
Trolls World TourRated ★ 3.5
Godzilla VS. KongRated ★ 1.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Wrath of ManRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 2.5
The Green KnightRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.5