Movies
Ratings
422
The MistRated ★ 4.0
Helter SkelterRated ★ 4.0
The FirmRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 1.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
The SinRated ★ 3.0
SmileRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0