Movies
Ratings
953
Good NewsRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.0
FallRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Toni ErdmannRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The BeekeeperRated ★ 2.5- One WinRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0