Movies
Ratings
54
Planet of the ApesRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
BambiRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0