Movies
Ratings
310
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
FallRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5
The School for Good and EvilRated ★ 1.5
20th Century GirlRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
In Our PrimeRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0