Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 2.0
SignalRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
One Ordinary DayRated ★ 2.0
Handsome SiblingsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 2.0
Prison PlaybookRated ★ 2.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5