Titles you rated
Music and LyricsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
...ingRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Kiss of the DragonRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0