Movies
Ratings
23
HauntersRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0