Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
JusticeRated ★ 4.0
North & SouthRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
Spinning OutRated ★ 3.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 3.5