Titles you rated
Big FishRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0