Titles you rated
- KakeguruiRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 4.0- Detroit Metal CityRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 4.5
The X-FilesRated ★ 4.5
The X-FilesRated ★ 4.5
The X-FilesRated ★ 4.5
The X-FilesRated ★ 4.5
The X-FilesRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5- GunbusterRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5