Movies
Ratings
142
No ExitRated ★ 4.5
Cabin FeverRated ★ 1.5
No One LivesRated ★ 4.0
Tomb of the RiverRated ★ 1.5
HannibalRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0- Child WelfareRated ★ 0.5
Killing GroundRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 4.5
YummyRated ★ 0.5
MidsommarRated ★ 1.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0