Series
Ratings
163
TriggerRated ★ 2.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
To My HarryRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5