Movies
Ratings
134
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
King KongRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0