Movies
Ratings
64
The FallRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0