Titles you rated
KingpinRated ★ 3.0
42Rated ★ 3.5
GirlfightRated ★ 2.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 3.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 2.5
SignsRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 4.5
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 2.5
Oh My GodRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 3.0
The Last AirbenderRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.0