Titles you rated
21Rated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0