Movies
Ratings
1044
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
HavocRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
WastelandRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
A LoveRated ★ 2.5