Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0