Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.5
Project Wolf HuntingRated ★ 1.0- TIGERRated ★ 3.5
- Sky, Wind, Stars and the IslandRated ★ 2.5
Without PermissionRated ★ 3.0- Two Voices into an EchoRated ★ 0.5
- Beautiful DreamerRated ★ 2.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.0
Kinda PregnantRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Red TurtleRated ★ 2.5
FlowRated ★ 4.0