Titles you rated
- The FrogRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0
Uncle SamshikRated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5