Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Delicious ProposalRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 2.0