Titles you rated
- Unanswered questionsRated ★ 2.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0