Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The PostRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
FerrariRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Patriots DayRated ★ 3.5