Series
Ratings
79
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Queen For Seven DaysRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Sisyphus : the mythRated ★ 1.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
QueendomRated ★ 3.0
Society Game Season 2Rated ★ 2.5
Society GameRated ★ 2.5
Gap DongRated ★ 3.0
Doctor JohnRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5