Movies
Ratings
272
Good NewsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- TarotRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
StreamingRated ★ 0.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Shark: The BeginningRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
MidnightRated ★ 1.0